Stilleven van Abraham Mignon | Het stilleven met bloemen en horloge. Het origineel is geschilderd met olieverf op doek rond het jaar 1660, maar ook in de moderne tijd staat dit werk prachtig aan de muur!
Abraham Mignon stamde uit een Nederlandse familie die zich voor zijn geboorte in Duitsland heeft gevestigd. Later is hij verhuisd naar Utrecht waar hij zich heeft ontvouwen tot briljant en ongeëvenaard vervaardiger van stillevens. Zijn werken staan sterk onder invloed van zijn leermeester Jan Davidsz de Heem, maar de werken van Mignon stralen meer kracht en kleur uit dan die van zijn leermeester. Abraham Mignon stierf in 1679 op 39- jarige leeftijd. Dit stilleven is in zeer hoge resolutie afgedrukt op aluminium dibond en heeft de volgende afmetingen: 100 x 73cm. Dit werk is in absolute topstaat.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Donderdag 25 april 2019 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.