245x Strooizout / wegenzout, 25 kg 5 pallets) Professioneel strooizout / wegenzout (steenzout) met een directe werking, voor een langdurige bestrijding van gladheid! Met slechts 30 gram per m² houdt u de toegang tot uw huis en bedrijf ijs- en sneeuwvrij. Voor een maximaal resultaat adviseren we u het strooizout preventief te gebruiken.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Vrijdag 23 november 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 11:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.