Hierbij biedt ik een prachtige kristallenvaas van Frankrijk aan in een goede staat.
In mooie staat geen beschadigingen
Zware kwaliteit
Hoogte: 20,5cm
Diameter boven: 12,7 cm
Diameter onder: 9 cm
Gewicht: 1,6 kg