Erg mooie en helemaal gave loodkristallen vaas van Ravenna. Met floraal motief in dik glas. Loodgehalte 24%
In mooie staat geen beschadigingen
Zware kwaliteit
Hoogte: 25 cm
Diameter boven: 14 cm
Diameter onder: 10 cm
Gewicht: 1,9 kg
Deze prachtige kristallen vaas staan superleuk bij de inrichting van de thuis of kantoor.
De foto's maken deel uit van de beschrijving