Veiling van diverse kunstobjecten afkomstig uit faillissement te Drachten. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Aquarel van Heyboer, Schilderij Jan Wolkers 1995, Litho Corneille 1964-1967, Tekening in lijst; gemaakt door Tjibbe Hooghiemstra etc.
07 jun 2016 van 10:00 - 11:00
10 jun 2016 van 10:00 - 11:00
Tussendiepen 2
9206AD, Drachten
Executie veiling
Geen