Twee kunstwerken. Aquarel 'Theedoek'. maker onbekend. 48 x 33 cm (prentmaat). zonder lijst. Ets van Sonja van Es. genummerd 4/20 getiteld 'Hematiet'. Prentmaat 28 x 28 cm.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 17 april 2023 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.