1x Union Explorer verhuur/reclame damesfiets, maat: 53, 2 versnellingsnaaf Sram, handrem+ terugtraprem, mist voorwiel. Let op! Deze kavel is mogelijk beschadigd, defect of incompleet. De foto kan afwijken van de fiets zelf, wij adviseren u om de kijkdag te benutten!
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Maandag 12 maart 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.