1x Union damesfiets model: Switch elektrisch, framemaat 50cm, 8 versnellingen, verend voorvork, hand verstelbaar stuur, incl. accu excl. lader. Let op! Dit betreft een gebruikte fiets, deze is mogelijk defect, beschadigd of incompleet, wij adviseren u om de kijkdagen te benutten!
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 13 maart 2018 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.