Vintage kantoor artikelen, wie heeft er nog mee gewerkt!. Prachtige pure nostalgie, voor de verzamelaars.
- documentenbak van helft product 61094 made in w Germany désign w.zeischegg
- 1 adresbakje, met kaartjes ,grijs hamerslag lak, 15 x 10 x 11,5cm.
- 1 adresbakje, met kaartjes ,grijs hamerslag lak, 24 x 13 x 19 cm.
- antieke ijzeren stempelhouder
- File Folder metal kleur is bruin.
- stempel
Alles is in gebruikssporen met tekenen van ouderdom en vlekjes, kras en deuk.
De foto's maken deel uit van de beschrijving