Kavel nummer: HA14-109
Omschrijving
Volvo V70 2.4 Edition !!, Station, Benzine, Automaat, Airco, Airbags, Stoelverw, Leder bekl, El. Ramen, Climate, Radio/cd, Stuurbekr. Cruise, ESP, Boordcomp, Centr. Vergr. Traction, Lm velgen, Bj 2003, Afgelezen Km 240.907 59LHRS APK tot 02-2015, Gebruikerssporen. Volvo V70 2.4 Edition II Automaat uit het jaar 2003. Auto heeft origineel 240dkm gelopen en is APK gekeurd tot 14-02-2015 !
Auto is vol uitgevoerd ! Auto rijdt en schakelt perfect, motorisch en technisch 100% !
Let op ! Auto heeft rondom aan de buitenkant wat beschadigingen. Interieur in nette staat !
Garantie: Geen
Voor meer informatie over de verzendmogelijkheden, zie de Veiling informatie.
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Vrijdag 24 oktober 2014 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.