Algemene informatie
Ten gevolge van het faillissement van “De Blokhutspecialist” te Capelle a/d IJssel, veilt ProVeiling de voorraad van dit bedrijf. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Douglas houten carport | Woodpro blokhut | Douglas tuinhuis met veranda | Lugarde tuinblokhut | Flexwood type Nijmegen overkapping met berging | Tuinkantoor | Houten veranda | Brandhoutopslag | Tuinopbergkist | Houten chalet | Tuinhuis met glazen schuifwanden etc.
Kijkdagen
27 dec 2025 van 10:00 - 12:00
Ophaaldagen
02 jan 2026 van 10:00 - 15:00
Locatie
Klaverbaan 142A
2908 KD, Capelle aan den IJssel
Eigenschappen
Type veiling:
Executie veiling
Verkoopmeester:
ProVeiling. Neem contact op.
Herroepingsrecht:
N.V.T. Meer info...
Betaalwijze:
iDeal (bij voorkeur), Bank en Contant
Extra informatie
Ophaaldag: De demontage van de kavels start tussen 9.00 uur en 10.00 uur met de mogelijkheid om gedurende de gehele ophaaldag te demonteren.
Het is mogelijk om op een later moment dan de aangegeven ophaaldag de zaken te demonteren waarbij opgemerkt dat dit alleen gebeurt op aanwijzing van ProVeiling.