Home > Oude veilingen > Antiek, curiosa, e.d. Gratis verzending in Nederland vanaf € 19,95. OOZZOO Lunteren. > X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi
Alle kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Horloges, Sieraden, Bijoux, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) Kristal En Glas (W.O. Antiek) Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schaalmodel Oldtimers Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Alle Kavels Beelden, Sculpturen, E.D. Curiosa, Diversen, E.D. Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 Horloges, Sieraden, Bijoux, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) Kristal En Glas (W.O. Antiek) Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Schaalmodel Oldtimers Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren
Antiek verguld ornament
Antiek verguld ornament. H17cm/594Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1246Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 13,00
Bavaria d.r.p.& g.m. ijzeren wekker klok
Bavaria d.r.p.& g.m. ijzeren wekker klok. H11cm/398Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1362Conditie: Gebruikt
2 1000 reichsnote biljetten uit 1910
2 1000 reichsnote biljetten uit 1910. H10cm/B18cm/6Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-7172Conditie: Gebruikt
Biedingen: 5 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 12,00
Antieke bronzen olielamp
Antieke bronzen olielamp. H29cm/960Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1240Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €7,00
Huidig bod: € 15,00
Bronzen bel nr 12
Bronzen bel nr 12. H9cm/D9cm/323Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1335Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 11,00
Antieke brons/koperen Chinese kist met inhoud
Antieke brons/koperen Chinese kist met inhoud. H4cm/L14cm/B7cm/380Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-7124Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €6,00
Huidig bod: € 14,00
2 tausend kronen biljetten uit 1902
2 tausend kronen biljetten uit 1902. H13cm/B19cm/8Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-7169Conditie: Gebruikt
Biedingen: 4 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 10,00
Oude Chinese opiumpijp compleet met toebehoren
Oude Chinese opiumpijp compleet met toebehoren. H22cm/222Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1163Conditie: Gebruikt
Biedingen: 3 Startbod: €4,00
Bronzen penkandelaar
Bronzen penkandelaar. H30cm/660Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1113Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €6,00
Brons/koperen lampvoet
Brons/koperen lampvoet. H39cm/876Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1131Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 7,00
3 antieke bronzen (schroeven later aangebracht) leeuwen als voeten
3 antieke bronzen (schroeven later aangebracht) leeuwen als voeten. H10cm/B14cm/2304Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1134Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €8,00
Antieke vergulde applique
Antieke vergulde applique. H25cm/300Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1305Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €4,00
Huidig bod: € 8,00
Antieke vergulde dubbele wandhaak
Antieke vergulde dubbele wandhaak. H24cm/766Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1315Conditie: Gebruikt
Koperen kaarsendover met scharnierende kop
Koperen kaarsendover met scharnierende kop. L31cm/114Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-7136Conditie: Gebruikt
Biedingen: 2 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 6,00
Antiek verguld ornament. H15cm/82Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1238Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 4,00
Antiek koper/bronzen blaker
Antiek koper/bronzen blaker. H15cm/D17cm/378Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1307Conditie: Gebruikt
Biedingen: 1 Startbod: €3,00
Huidig bod: € 5,00
Brons/koperen kaarsenstandaard/tafelbel
Brons/koperen kaarsenstandaard/tafelbel. H9cm/88Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-7177Conditie: Gebruikt
Bronzen kaarsdover met pauw al kop
Bronzen kaarsdover met pauw al kop. L37cm/94Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-7197Conditie: Gebruikt
Brons/messing lamphouder
Brons/messing lamphouder. H24cm/B33cm/1310Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-1225Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €4,00
Bronzen 500 gram gewicht
Bronzen 500 gram gewicht. H7cm/500Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.
Kavelnr: 15733-7146Conditie: Gebruikt
Biedingen: 0 Startbod: €2,00
Huidig bod: € 2,00
Alle kavels - Beelden, Sculpturen, E.D. - Curiosa, Diversen, E.D. - Die-Cast Schaalmodellen Auto's E.D. - Eerdere Kavels Nu Startbod € 0,01 - Horloges, Sieraden, Bijoux, E.D. (W.O. Zilver & Antiek) - Kristal En Glas (W.O. Antiek) - Q. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Schaalmodel Oldtimers - Schilderijen, Etsen, Prenten, Wandversieringen, E.D. - X. Antiek, Oud Of Gewoon Mooi - Zilver, Verzilverd, E.D. (W.O. Antiek) - ZZ Extra Veilinginformatie OOZZOO, Lunteren