Antiek, Curiosa, Gadgets, Sieraden, CD’s, e.d. Startbod va. € 0,00. Gratis verzending in Nederland (m.u.v. eilanden) vanaf €10. OOZZOO Lunteren.

Partij verzilverde theelepels. H9cm/L15cm/B15cm/460Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2510

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Antieke verzilverde mand. H6cm/L18cm/B10cm/148Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2544

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 6,00

Verzilverde bekerhouder. H8cm/D8cm/110Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2574

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Koninklijke Begeer Holland vintage kaasschaaf. L23cm/92Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2613

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 2,00

Bakelieten tabaks doos met verzilverde deksel. H6cm/L11cm/B9cm/100Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2643

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €2,00

Huidig bod: € 4,00

Verzilverde tabaksdoos. H4cm/L15cm/B13cm/330Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2670

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 6,00

Botermes. Gemerkt. L21cm/58Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2845

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 2
Startbod: €2,00

Huidig bod: € 6,00

Gero Zilmeta slabestek. In originele verpakking. L22cm/196Gr. Lees a.u.b. ook de extra veilinginformatie voor deze veiling!.

Kavelnr: 11276-2898

Kavel sluit: Gesloten

Startbod: €4,00

Huidig bod: € 6,00