In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: gebruikte laptops, ideaal voor thuis en/of vakantie; armbanden in geschenkdoosjes; audio & huishoudelijk apparatuur; gereedschapsets; diverse badmode; reiskoffers; badmode; overhemden;damesschoenen/laarzen; diverse euke verzamelkavels etc.
06 feb 2016 van 11:00 - 15:00
20 feb 2016 van 11:00 - 15:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: alle individuele biedingen komen te vervallen indien het bod op de verzamelkavel hoger ligt.