In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen en buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeen spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; design verlichting; ledverlichting; hanglampen; partij verlichting voor de handelaar of marktkoopman.
14 jan 2017 van 11:00 - 16:00
28 jan 2017 van 10:00 - 19:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .