In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: snackwagen; diverse soorten lampen o.a. inbouwspotjes; straatlantaarns; keukenverlichting; wand/led/buitenverlichting; hanglampen; badkamerverlichting enz. enz. Diverse leuke partijen voor de handelaar en een verzamelkavel van alle losse verlichting in deze veiling.
29 aug 2015 van 11:00 - 16:00
12 sep 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.