Veiling van diverse soorten verlichting i.o. van opdrachtgever te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: ledverlichting; straatlantaarns; lampen met sensor; smart verlichting; spotjes; Jan des Bouvrie verlichting voor binnen en buiten enz. Verzamelkavel van alle lossen lampen uit deze veiling.
09 jul 2016 van 11:00 - 16:00
23 jul 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar kan de verpakking licht beschadigd zijn. LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper Als er op de verzamel kavel geboden word vervalt alle losse biedingen van alle losse aangeboden lampen.