In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse binnen & buitenverlichting; huishoudelijk apparatuur en een complete verzamelkavel van ca. 10 á 12 pallets vol met handel etc. Lampen bestaan uit o.a. halogeenverlichting, ledverlichting, hanglampen, buitenlampen met en zonder sensor, straatlantaarns, Jan des Bouvrie verlichting. Huishoudelijk apparatuur o.a. Senseo-apparaten, blenders, koffiemachines, alarminstallaties, scheerapparaten, ladyshaves en divers partijtjes etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.
28 mrt 2015 van 11:00 - 16:00
18 apr 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: alle goederen in deze veiling zijn ongecontroleerd en niet getest, het kan voorkomen dat er hier en daar een beschadigde verpakking tussen zit of dat de doos ontbreekt.
Deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er ondanks goede inpaktechnieken tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.