In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit diverse faillissementen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe (strass) dames en herenhorloges – diverse soorten o.a. met metalen en/of lederen band, kinder, ring en kettinghorloges– digitaal en analoog – diverse merken o.a. C & S Paris. Diverse kristallen beeldjes; oldtimer modelauto’s; elektrisch gereedschap o.a. decoupeerzagen, accu-boormachines en klopboormachines; diverse nieuwe koffers; messensets en diverse leuke partijhandel etc.
18 okt 2014 van 11:00 - 16:00
01 nov 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen