Veiling van diverse (showroommodel) dames, heren en kinderschoenen i.v.m. faillissement schoenenwinkel te Bendeden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse dames, heren en kinderschoenen, laarzen, pantoffels en instappers. Attentie: gratis verzending geldt vanaf 20 euro orderwaarde!
25 mei 2017 van 11:00 - 16:00
10 jun 2017 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: alle aangeboden schoenen in deze veiling zijn afkomstig uit een failliete schoenenwinkel, het betreft hier showroommodellen, uiteraard is alles nieuw en ongedragen. Ondanks dat deze veiling met grote zorg is samengesteld en gemaakt kunnen er schoenen tussen zitten met een kleine beschadiging of een vlekje.
De gratis verzending geldt vanaf 20 euro orderwaarde excl. BTW en opgeld. Verzending binnen 14 dagen na ontvangst betaling per bank aan ProVeiling.
Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland!