In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: Mini tractor; complete verkoopwagens; binnen en buitenverlichting o.a. Led, straatlantaarns, lampen met sensor, Smart verlichting, spotjes, Jan des Bouvrie verlichting; verzamelkavel van alle losse lampen uit deze veiling; partijen voor de handelaar enz.
15 okt 2016 van 11:00 - 16:00
05 nov 2016 van 11:00 - 16:00
6658 EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar kan de verpakking licht beschadigd zijn. LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper Als er op de verzamel kavel geboden word vervalt alle losse biedingen van alle losse aangeboden lampen.
Op locatie is een pinautomaat aanwezig.