In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: buggy met aanhanger; kinderpolitiemotor met accu, verlichting en geluid; benzine, hogedrukreinigers; leuke partijen voor de handelaar; nieuwe kleding w.o. rokjes, bodywarmers en T-shirts; 3-delige koffersets; Gazelle oldtimer fiets etc.
04 jul 2015 van 11:00 - 16:00
18 jul 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd. Verpakkingen kunnen hier en daar licht beschadigd zijn.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.