In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten binnen en buitenlampen o.a. Led, halogeen, grondspotjes, badkamer lampen, inbouwspotjes, design hanglampen, straatlantaarns, zaklampen etc.
28 nov 2015 van 11:00 - 16:00
19 dec 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; hier en daar lichte beschadigde verpakking.
Deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.
Extra info: als er een bod wordt gedaan op de verzamelkavel komen alle individuele biedingen te vervallen.