In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div. hoogwaardig kwaliteit pannenset, bestek en messensets; diverse zakloze stofzuigers 4000W; waterketels & kokers; elektrische fietsen z.g.a.n. (rijklaar gemaakt); nieuwe aggregraat 7500W; diverse gereedschapkoffers; binnen en buitenverlichting; hoek & loungbanken (nieuw) af fabriek; leuke zingende en bewegende vogeltjes etc.
29 nov 2014 van 11:00 - 16:00
13 dec 2014 van 11:00 - 16:00
Van Heemstraweg 34
6658 KH, Beneden-Leeuwen
*Veilinglocatie bevindt zich aan de Van heemstraweg tussen huisnummer 34 en 34a. Door het hek rijden na ca. 100mtr staat er een bord van Proveiling aan de weg. Vervolgens ziet u aan de rechterzijde een grote deur waar ook ProVeiling op staat.
Extra informatie: Nieuwe lampen in verpakking, Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.