In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen, afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuwe fonteinen; betonnen beelden; houten tuinsets; diverse leuke partijtjes en grote partijen voor de handelaar; verkoopwagens; nieuwe hoekbanken en bankstellen, af fabriek alleen A keuze; nieuwe schilderijen; wandklokken; gereedschap trolleys etc.
30 aug 2014 van 11:00 - 16:00
13 sep 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe en gebruikte apparatuur hier en daar licht beschadigde verpakking of kapotte verpakking of zonder verpakking .
Alle apparatuur nieuw en gebruikt zijn ongecontroleerd en niet getest en werking onbekend.
6658 EM Beneden Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en Formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen