n opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten lingerie & schoenen van Mode Webshop (opgeslagen te Beneden-Leeuwen), afkomstig uit faillissement. Het betreft hier een veiling met vnl. lingerie en ondermode, dames/heren & kinderschoenen. Bekende merken Lingeriesets o.a. Lazami, Every, Tunover, Lo J-wanti; strings; boxershorts; bh’s; Italiaanse design schoenen; kinderschoenen van de collectie 2014 – diverse modellen, maten en kleuren en een heren paspop. Alles artikelen zijn nieuw en van goede kwaliteit (veel met de labels er nog aan). Deze veiling bevat 1 verzamelkavel waarop u op de complete veiling kunt bieden.
06 sep 2014 van 11:00 - 16:00
27 sep 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
6658 em Beneden-Leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20.