In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse hoogwaardige kwaliteit sieraden afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling worden diverse sieraden aangeboden o.a. mooie oorbellen, broche en hangers met zirkoontjes ingelegd. Bij besteding vanaf 20 euro of meer word het aangekochte gratis verzonden in Nederland. Buiten Nederland word extra kosten in rekening gebracht. Attentie: einddatum & ophaaldag van deze veiling is gewijzigd.
28 mei 2016 van 11:00 - 16:00
11 jun 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Wij gaan voor de verzending uit van de adresgegevens in het systeem van Proveiling. Eventuele adreswijzigingen dient u voor 1600u de dag na einde van de veiling telefonisch of via email. ATTENTIE! Alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende) door te geven aan de Servicedesk van Proveiling. De gratis verzending geldt uitsluitend voor besteding vanaf 20 euro of meer voor het verzenden binnen Nederland (verzendingen verschiet alleen met track en tracé via post nl). Voor andere landen worden verzendkosten in rekening gebracht of kunnen de goederen worden afgehaald op de afhaaldag te Beneden-Leeuwen.