In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse laptops en 9 inch tablets ideaal voor vakantie en/of thuis; divers huishoudelijk & audioapparatuur o.a. homecinema set en navigatie; diverse hand/elektrisch gereedschap; gereedschapswagens; badkleding; reiskoffers; partijgoederen; overhemden; damesschoenen & laarzen; grote partij (strip) boeken; dvd’s en diverse verzamelkavels etc.
25 jul 2015 van 11:00 - 16:00
08 aug 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
indien er een bod is op de verzamel kavel die meer opbrengt dan de losse biedingen zal de losse biedingen vervallen .