In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse verkoopwagens; gebruikte laptops – ideaal voor vakantie of thuis; armbanden in geschenkverpakking; gereedschapsets; huishoudelijk & audio apparatuur; diverse partijen; badmode; reiskoffers; overhemden; grote partij (strip) boeken, dvd’s & diverse leuke verzamelkavels etc.
02 jan 2016 van 11:00 - 16:00
16 jan 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: indien het bod van de verzamelkavel hoger ligt dan de losse biedingen komen deze te vervallen.
Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan)