In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling ten gevolge van faillissement diverse restanten /overstock & partijgoederen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: mini chopper bike; Android tablets af fabriek; diverse skelters met en zonder motor; mobiele airco’s; diverse hengels; molens en visgerei; kleine en grote partijen voor de handelaren; Mercedes-Benz Viano; Mitsubishi Pajero; Adidas leggings & neon huispakken; diverse kunstbloemen & planten; kleding (nieuw); religie; boeken en een partij stripboeken; bestuurbare helikopters etc. etc.
09 aug 2014 van 11:00 - 16:00
30 aug 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Mobiele airco's zijn werkend uit faillissement pand opgehaald, werking nu is onbekend.
6658 em beneden leeuwen
Hek in rijden tussen huisnummer 18 en formido na 80 meter zitten wij aan de linker kant witte schuifdeur met groen nr 20