In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen & buitenverlichting & huishoudelijk apparatuur te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. het volgende: doucheset; keukenbenodigdheden; koffiemolens; stoomstrijkijzers; zwembadjes; bestek & messensets; binnen en buitenverlichting etc.
31 mrt 2018 van 11:00 - 16:00
07 apr 2018 van 11:00 - 15:00
Nijverheidsstraat 20-04
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .