In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse binnen en buitenverlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeenverlichting; ledverlichting; straatlantaarns; lampen met sensor; smart verlichting; spotjes; Jan des Bouvrie binnen en buitenverlichting; partij en verzamelkavel van alle losse lampen etc.
21 mei 2016 van 11:00 - 16:00
04 jun 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking .
ATTENTIE: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan
Als er op de verzamel kavel geboden word vervalt alle losse biedingen van alle losse lampen partij van 8 pallets valt hier buiten .