In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: verkoopwagens en voertuigen o.a. loempia verkoopwagens; Doner Kebab verkoopwagen; auto; gas barbecue; 8 pallets met verlichting en audioapparatuur; verzamelkavel van alle losse lampen; diverse soorten verlichting o.a. ledlampen, halogeen lampen, grondspotjes, badkamerverlichting, design hanglampen, inbouwspotjes, straatlantaarns, zaklampen etc.
16 apr 2016 van 11:00 - 16:00
30 apr 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.
Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan
Als er op de verzamelkavel geboden wordt vervallen alle losse biedingen van de losse lampen partij van 8 pallets valt hier buiten en karren en voertuigen.