In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: div. pannensets o.a. 10/12 en 14-delig; messensets; waterkokers/ketels; aggregraten nieuw type 7500W; diverse soorten en merken gereedschapstrolleys; huishoudelijke apparatuur – nieuw – af fabriek; kleding hoogsegment uit kledingzaak. Diverse topmerken dames/heren/kinderkleding o.a. Fashiongirl – Dickies - Kis Stars - Fashion Kids - CSK- Tommy Hilfiger - Russel Connection - No No - Colors & BlueEspirit- Lacoste - alprausch – Brother - Masita - Animal Tribal – Gracia etc. Alles is nieuw en gelabeld met zeer lage startprijzen.
25 okt 2014 van 11:00 - 16:00
08 nov 2014 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen