In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse verkoopwagens en voertuigen; elektrische dames en herenfietsen; opblaasbare baby incl. blower (leuk voor geboorte); nieuwe hoekbanken/bankstellen & loungebanken nieuw af fabriek; kwaliteit pannen en bestek/messensets; afzuigkappen & keukenapparatuur; eetkamerstoelen; polinorm bloembakken; hockers; gereedschapskoffers etc. Attentie: einddatum van deze veiling is gewijzigd.
07 nov 2015 van 11:00 - 16:00
28 nov 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: indien er een bod wordt gedaan op de verzamelkavel komen alle individuele biedingen te vervallen.
Veilinglocatie: Nijverheidsstraat 20, 6658EM te Beneden-Leeuwen (op het hek staat 20c daar doorheen rijden en ca. 85mtr doorrijden, aan de linkerkant ziet u dan nr. 20 op de deur staan.