In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen afkomstig uit diverse faillissementen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: binnen en buitenverlichting o.a. Led, halogeen & Jan des Bouvrie; hoog kwaliteit polynorm bloembakken sets voor binnen en buiten (vorstbestendig); pannensets, bestek en messensets van hoogwaardige kwaliteit; zakloze stofzuigers 4000W; waterketels/kokers; diverse partijgoederen o.a. hand zeep en werkschoenen; verzamelkavels (verlichting); gereedschapskoffers; hoek & loungebanken (nieuw) af fabriek etc.
28 feb 2015 van 11:00 - 16:00
14 mrt 2015 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd. Verpakkingen kunnen hier en daar licht beschadigd zijn.
Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.