In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse (partij) goederen afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: hoogwaardige lingerie; Italiaans design dames & heren schoenen en sneakers; dames & herenhorloges af fabriek; kindermotorfietsen; A-kwaliteit loungebanken; modelauto’s; messensets en diverse andere goederen.
03 mei 2014 van 11:00 - 16:00
24 mei 2014 van 11:00 - 16:00
6658 EM, Beneden-Leeuwen
Nijverheidsstraat 20 (hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )