Veiling van een Unieke gerestaureerde Volvo 262 Coupé Bertone te Leeuwarden
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling een Unieke gerestaureerde Volvo 262 Coupé Bertone te Leeuwarden. Dit voertuig is voorzien van een Nederlands kenteken.
*Voor bezichtiging kunt u zich i.v.m. de corona omstandigheden van te voren aan melden via info@proveiling.nl
* Attentie: betaling uitsluitend via bank, op locatie kunt u Niet contant betalen en/of pinnen!
Aantal kavels:
1
Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Dinsdag 24 november 2020 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:30 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.
Ceresweg 10
8938 BG, Leeuwarden