Veiling van een Unieke gerestaureerde Volvo 262 Coupé Bertone te Leeuwarden

Alle kavels
Volvo

Kavelnr: 12198-1

Kavel sluit: Gesloten

Biedingen: 44
Startbod: €250,00

Huidig bod: € 5125,00

Locatie: Leeuwarden

Alle kavels - Volvo