Veiling van diverse goederen o.a. gereedschap & BMW Cabriolet te Leeuwarden
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen o.a. gereedschap & BMW 3ER REIHE Cabriolet te Leeuwarden. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; Porsche cup velgen; hetelucht kanon; Gazelle Diva elektrische fiets; Mercedes scheepsmotor.
* Attentie: op betaling bij voorkeur via bank, op locatie kunt u Niet pinnen!
*Voor bezichtiging kunt u zich i.v.m. de corona omstandigheden van te voren aan melden via info@proveiling.nl
Ceresweg 10
8938 BG, Leeuwarden