Faillissementsveiling van diverse goederen met o.a. huishoudelijk apparatuur; betonnen tuinbeelden; kinderboeken etc. (opgeslagen te Beneden-Leeuwen)

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen opgeslagen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: nieuw en gebruikte apparatuur, huishoudelijk en verzorging; diverse nieuwe boeken o.a. kinderboeken & stripboeken; betonnen tuinbeelden en fonteinen; hoekbanken en bankstellen af fabriek van A-kwaliteit in Eco leder of stof; schilderijen; heteluchtkanon; houten tuinsets en diverse restpartijen.

Nijverheidsstraat 20 (hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )

Nieuwe en gebruikte apparatuur hier en daar licht beschadigde verpakking of kapotte verpakking of zonder verpakking  .

Alle apparatuur  nieuw en gebruikt zijn ongecontroleerd en niet getest of werking onbekend.

Aantal kavels:
1065

6658 em, Beneden-Leeuwen

Bankstellen Eco

26 mei 2014 20:00 Gesloten

Bankstellen Klassiek

26 mei 2014 20:05 Gesloten

Bankstellen Stof

26 mei 2014 20:10 Gesloten

Boeken-Divers

26 mei 2014 20:15 Gesloten

Buitenapparatuur - Gebruikt

26 mei 2014 20:20 Gesloten

Buitenapparatuur - Nieuw

26 mei 2014 20:25 Gesloten

Diverse Apparatuur - Gebruikt

26 mei 2014 20:31 Gesloten

Diversen

26 mei 2014 20:35 Gesloten

Diversen Goederen - Nieuw

26 mei 2014 20:44 Gesloten

Elektrisch Apparatuur - Nieuw

26 mei 2014 20:46 Gesloten

Gereedschap - Gebruikt

26 mei 2014 20:50 Gesloten

Gereedschap - Nieuw

26 mei 2014 20:59 Gesloten

Gereedschapskoffers

26 mei 2014 21:00 Gesloten

Hoekbanken Eco

26 mei 2014 21:05 Gesloten

Hoekbanken Stof

26 mei 2014 21:10 Gesloten

Keukenapparatuur - Gebruikt

26 mei 2014 21:19 Gesloten

Kinderboeken & Stripboeken

26 mei 2014 21:25 Gesloten

Kunstplant/Bloemen

26 mei 2014 21:30 Gesloten

Keukenapparatuur - Nieuw

26 mei 2014 21:32 Gesloten

Lounge (Hoek) Banken

26 mei 2014 21:35 Gesloten

Media Center

26 mei 2014 21:40 Gesloten

Meubilair

26 mei 2014 21:45 Gesloten

Nieuwe Apparatuur

26 mei 2014 21:50 Gesloten

Overige Apparatuur Nieuw

26 mei 2014 21:59 Gesloten

Palmbomen

26 mei 2014 22:00 Gesloten

Pannensets 16-Delig

26 mei 2014 22:05 Gesloten

Partijen

26 mei 2014 22:10 Gesloten

Schilderijen

26 mei 2014 22:15 Gesloten

Sieraden

26 mei 2014 22:20 Gesloten

Tuinbenodigdheden/Beelden

26 mei 2014 22:28 Gesloten

U-Hoekbanken

26 mei 2014 22:30 Gesloten

Venitiaans Maskers

26 mei 2014 22:39 Gesloten

Verlichting & Decoratie

26 mei 2014 22:40 Gesloten

Wii Accesoires Nieuw

26 mei 2014 22:45 Gesloten

Winkel Inventaris

26 mei 2014 22:50 Gesloten