In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse hoek & loungebanken, alles nieuw af fabriek. Kwaliteit pannen & besteksets; hockers; gereedschapkoffers; stofzuigers; wandklokken; kamer waterfontein met pompje en verlichting; filippijnse motor riksja; Opel Astra; buggy; mini bike chopper; speelgoed/spelletjes; desktop computers en diverse leuke partijen en verzamelkavels.
02 mei 2015 van 11:00 - 16:00
16 mei 2015 van 11:00 - 16:00
Nijverheidstraat 20
6658EM, Beneden-Leeuwen