Overstock veiling van diverse goederen o.a. gereedschap, speelgoed & kleding te Beneden-Leeuwen

In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. Het betreft hier o.a. divers gereedschap, campingbenodigdheden, elektrische barbecue, scheerapparaten, wasrekken, pannen en messensets, speelgoed, armbanden in geschenkverpakking, bronskleurige buitenkranen, gebruikte fietsen, kleding o.a. Adidas leggings, rokjes, laarzen, dames en heren bodywarmers.

Datums

zaterdag 26 november 2016
vanaf 13:00

Sluiting:
woensdag 07 december 2016
vanaf 19:30

donderdag 01 december 2016
van 11:00 tot 16:00

zaterdag 10 december 2016
van 11:00 tot 16:00

Aantal kavels:
552

Deze veiling betreft een zogenaamde hybride openbare veiling. U kunt zoals u dat altijd gewend bent bieden via internet. Daarnaast kunt u nu ook een fysieke bieding uitbrengen. Woensdag 07 december 2016 is onze veilingmeester van deze openbare hybride veiling vanaf 19:00 tot aan het einde van de veiling aanwezig op de Tussendiepen 2 te Drachten voor het in ontvangst nemen van eventuele biedingen.

6658EM, Beneden-Leeuwen

Adidas Leggings/Huispak

7 dec 2016 19:30 Gesloten

Audio En Diverse

7 dec 2016 19:35 Gesloten

Bestek En Messensets

7 dec 2016 19:40 Gesloten

Bio Ethanol Haarden

7 dec 2016 19:45 Gesloten

Boodschappenwagens

7 dec 2016 19:50 Gesloten

Brandblussers

7 dec 2016 19:55 Gesloten

Campingbenodigdheden

7 dec 2016 20:00 Gesloten

Dames Armbanden

7 dec 2016 20:05 Gesloten

Dames Bodywarmers

7 dec 2016 20:10 Gesloten

7 dec 2016 20:15 Gesloten

Douche Set

7 dec 2016 20:20 Gesloten

Droog Rek

7 dec 2016 20:25 Gesloten

Fietsen

7 dec 2016 20:30 Gesloten

Gereedschap

7 dec 2016 20:35 Gesloten

Heren Bodywarmers

7 dec 2016 20:40 Gesloten

Keukenbenodigdheden

7 dec 2016 20:45 Gesloten

Kinder Speelgoed

7 dec 2016 20:50 Gesloten

Koffer Sets

7 dec 2016 20:55 Gesloten

Koffie Molen

7 dec 2016 21:00 Gesloten

Kranen

7 dec 2016 21:05 Gesloten

Laarzen

7 dec 2016 21:10 Gesloten

Pannen Sets

7 dec 2016 21:20 Gesloten

Politie Motor

7 dec 2016 21:25 Gesloten

Rokjes

7 dec 2016 21:30 Gesloten

Rollator

7 dec 2016 21:35 Gesloten

Speaker Systeem

7 dec 2016 21:40 Gesloten

Uiterlijke Verzorging Apparatuur

7 dec 2016 21:45 Gesloten

Wandklok

7 dec 2016 21:50 Gesloten

Waterkokers/Ketels

7 dec 2016 21:55 Gesloten

Witgoed/Apparatuur

7 dec 2016 22:00 Gesloten

Zwembadjes

7 dec 2016 22:05 Gesloten