In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse soorten verlichting te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse soorten binnen & buitenverlichting o.a. ledlampen, grondspotjes, badkamerlampen, inbouwspotjes, desgin hanglampen, straatlantaarns, zaklampen en 1 verzamelkavel van alle aangeboden verlichting.
23 jan 2016 van 11:00 - 15:00
06 feb 2016 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd; hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.