Let op: kijk & einddatum is gewijzigd! Ophalen is op afspraak!
In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling o.a.: Hijster diesel heftruck model 2.5XT | Schat Harding reddingssloep | Aviasud Mistral PH-2F6 vliegtuig | IJlstervlet | Clark elektrische heftruck model CTM 16 S | Kano| JEE-O Retro Lowrider fiets | Chevrolet Corvette | Jacobsen G-Plex II gazon grasmaaier | Ski-doo sneeuwscooter type Rotax 300 | Powertherm XP125 mobiele plasma snijder 120A | Hyundai diesel generator type XA1025 | JET gevulde gereedschapswagen type JET14 | Renault Midlum 190.08 bedrijfsauto | Suzuki Bigwheel scooter | RTM patatbakmachine | Hyundai nat-/droogzuiger type 5771FF, 100ltr etc.
27 okt 2021 van 10:00 - 12:00
In overleg nader te bepalen
Energieweg 28
6658 AD, Beneden-Leeuwen
*Let op: bezichtiging is alleen mogelijk na aanmelding i.v.m. de corona omstandigheden. Aanmelden kan via info@proveiling.nl