In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden; diverse binnen en buiten verlichting; retro verkoopwwagen; motor aanhanger; diverse partijen; kinderpolitie motor met accu; verlichting met geluid; benzine hogedruk reinigers; nieuwe kleding w.o. rokjes, bodywarmers en T-shirts sets; 3-delige koffer sets; oude gazelle oldtimer fiets etc.
01 aug 2015 van 11:00 - 16:00
15 aug 2015 van 11:00 - 16:00
6658 EM, Beneden Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking. Attentie: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper.