In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeens spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; diverse design verlichting voor binnen en buiten; ledverlichting/spots; hanglampen; huishoudelijk apparatuur; pannen en messensets.
26 aug 2017 van 10:00 - 16:00
02 sep 2017 van 10:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd, hier en daar lichte beschadigde verpakking .