In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: halogeen spotjes; buitenlampen met en zonder sensor; design verlichting voor binnen en buiten; ledlampen/spots; hanglampen; huishoudelijke apparatuur; pannen en messensets.
15 jul 2017 van 11:00 - 16:00
22 jul 2017 van 11:00 - 16:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: nieuwe lampen in verpakking zijn Niet getest en ongecontroleerd en kunnen hier en daar lichte beschadigde verpakking hebben .
LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan. Dit risico ligt geheel aan de kant van de koper