In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse lingerie afkomstig uit faillissement te Beneden-Leeuwen. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse topjes, corsets, bh’s, jurkjes, panty’s, (knie) kousen en diverse spannende lingeriesets. Attentie: gratis verzending binnen NL excl. de eilanden, vanaf 25 euro.
12 aug 2017 van 10:00 - 12:00
19 aug 2017 van 10:00 - 15:00
6658EM, Beneden-Leeuwen
Attentie: de gratis verzending geldt vanaf 25 euro. Verzending binnen 14 dagen na ontvangst betaling per bank aan ProVeiling.
Eventuele adreswijzigingen dient u binnen 24 uur na afloop van de veilig telefonisch of via email door te geven aan de Servicedesk van ProVeiling. Attentie: alleen wijzigen in het systeem is niet voldoende! Gratis verzending alleen in Nederland!