In opdracht van belanghebbende veilt ProVeiling diverse goederen met o.a. binnen en buitenverlichting, afkomstig uit faillissement. In deze veiling wordt o.a. het volgende aangeboden: diverse kwaliteit bankstellen af fabriek; pannensets; binnen verlichting o.a. Jan des Bouvrie tafellampen, vloerlampen en inbouwspotjes; buitenverlichting o.a. solar inbouwspots en RVS led buitenlampen; meubilair; audio-TV en witgoed; boedha beelden; schilderijen etc.
29 mrt 2014 van 11:00 - 16:00
11 apr 2014 van 11:00 - 16:00
6658 EM, Beneden-Leeuwen
Lokatie:
Nijverheidsstraat 20(hek inrijden na huisnummer 18 en de formido dan het erf op rijden na 80 meter aan de linker kant zitten wij met een wit met groene schuifdeur )
Nieuwe lampen in verpakking Niet getest en ongecontroleerd hier en daar lichte beschadigde verpakking.
LET OP: deze veiling bevat breekbare goederen. Verzenden/bezorgen is mogelijk, echter kan er (ondanks goede inpaktechnieken) tijdens transport schade ontstaan.